top of page

XENIOS POSSIDI PARADISE 4* - POSSIDI

ОПИС: 

Xenios Possidi Paradise се наоѓа во центарот на Посиди, во близина на познатиот Кејп Посиди. Хотелот е комбинација на традиционално и луксуз. Веднаш на плажа, опкружен со прекрасна природа и кристално чисто море. На околу 90 км од Солун.

 

СОДРЖИНИ:

Рецепција, главен ресторан и бар, бар покрај базен, Wi-Fi интернет на рецепција, (општи области на хотелот бесплатно) клима уред. Сеф на рецепција, изнајмување автомобил, услуга за будење, перална, паркинг Спорт и забава: базен, детско игралиште, тематски вечери, теретана, билијард, спортови на вода на плажа. Во близина на хотелот има мини маркет, продавница за сувенири. Паркингот е бесплатен Лежалки и чадори покрај базен бесплатно Лежалки и чадори на плажа бесплатно

Услуга: Полупансион (појадок и вечера) или All inclusive .

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page