top of page

VILLAGE MARE 3* - METAMORFOSIS

ОПИС:
Хотел Village Mare Metamorfosis се наоѓа на излезот од популарното одморалиште Ситонија, Метаморфозис, сместен на сопствената песочна плажа. Центарот на воздушната бања, каде се наоѓаат сите потребни содржини, се наоѓа на околу 800 метри од хотелот, а е поврзан со уредено шеталиште. Village Mare Метаморфозис се состои од главната зграда, каде што се сместени центарот за анимација и ресторанот, и осум анекс-бунгалови згради, наменети за сместување на гости. Хотел Village Mare Metamorfosi е популарен хотел меѓу домашните туристи во последните години, најмногу поради пристапната цена за престој на услугата Аll Inclusive, но и поради можноста за сместување на петчлени семејства.

Оброци: појадок, ручек, вечера - шведска маса (All Inclusive)

Две лежалки и чадор на плажа се наплаќаат 3-5 € на ден.

Дозволени се мали миленици, на барање.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, лоби бар, бар покрај базен, лежалки и чадори покрај базен, отворен базен, детски базен, детско игралиште, сала за билијард, одбојка, кошарка и тениски игралишта, интернет катче, ординација, мини маркет, ресторан, снек бар, чадори и лежалки на плажа, ТВ соба, паркинг.
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, мини фрижидер, клима, сеф (доплата), мини бар, телефон, сателитска ТВ, тераса со седење.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page