top of page

TRESOR SOUSOURAS 4* - HANIOTI

ОПИС:

Хотелот Tresor Sousouras Hanioti се наоѓа на само 100 метри од добро одржуваната плажа во градот, во мирен дел на Ханиоти. Хотелот во пријатна атмосфера ги обезбедува сите услуги кои треба да ги обезбеди еден модерен објект, а новото раководство на хотелот ќе вложи максимални напори да ги исполни сите желби на гостите. Сите стандардни соби се наоѓаат на приземје и на првиот кат од сместувачкиот дел на хотелот.

СОДРЖИНА:

Бар, бар покрај базен, детски базен, детски забавен парк, кафе бар, отворен базен, паркинг, рецепција, ресторан, сауна, снек бар, спортови на вода, чадори и лежалки покрај базен, мали спортски терени, ТВ соба, видео игри. 

Оброци: појадок и вечера - шведска маса. 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, мини бар, радио, телефон, SAT-TV, Wi-Fi интернет (доплата), балкон/тераса со седење. 

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page