top of page

TORONI BLUE SEA 3* - TORONI

ОПИС:
Хотел Toroni Blue Sea Торони е економичен хотел сместен на прекрасната песочна плажа Торони, на околу километар оддалеченост од пристаништето Порто Куфо. Аеродромот во Солун се наоѓа на околу 130 километри од хотелот. Хотел Toroni Blue Sea спаѓа во категоријата помали хотели, со само 45 соби, распоредени на приземје и на два ката, распоредени во згради околу отворениот базен и ресторанот. Во непосредна близина на сместувањето се наоѓаат сите потребни туристички капацитети, како и центарот на ова мало, популарно одморалиште.

Многу скромен хотел на одлична локација.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса (скромно - 2*).

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, Wi-Fi интернет, услуга во соба, ресторан, надворешен базен, лежалки и чадори покрај базен, бар покрај базен, лежалки и чадори на плажа (се доплаќа), детски базен, игралиште, теретана, СПА, турска бања, масажа, продавница, сеф, паркинг.
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, фрижидер, мини-бар, клима, сателитска ТВ, телефон, тераса со седење.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page