top of page

THASSOS GRAND RESORT 5* - KINIRA

ОПИС:

Хотел THASSOS GRAND RESORT - KINIRA се наоѓа на околу 6 километри од одморалиштето Кинира, во областа Агиос Јоанис, лоциран веднаш на плажата. Овој луксузен објект има 161 соба, и голем број придружни содржини како што е добро одржуваната плажа со лежалки и чадори, кои се бесплатни за гостите на хотелот, му обезбедуваат високи пет ѕвездички.

Оброци: појадок - шведска маса, вечера - шведска маса или сет мени.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, надворешен базен, чадори и лежалки покрај базен, wifi интернет, лекар (на повик), спа центар, сауна, масажа, џакузи, турска бања, бар, бар покрај базен, ресторан, таверна, детско игралиште, забава, хемиско чистење и перење (на барање), услуга во соба, паркинг

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, мини-бар, wifi интернет, козметички производи за лична хигиена, телефон, сеф, SAT-TV, балкон, бебешко креветче (на барање),  тераса 

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page