top of page

APART-HOTEL TAMI'S RESIDENCE (2) 4* - HANIOTI

ОПИС:

Сосема нови, луксузни, студија и апартмани лоцирани во срцето на космополитскиот Ханиоти, овој имот нуди брз пристап до јавната плажа и локалните атракции. Изградени во 2024 година, овие студија и апартмани инспирираат удобност и релаксација кај секој гостин. Јавната плажа е на 80 метри, додека центарот и главниот плоштад се на 100 метри. Пред хотелот има неколку јавни паркинг места.

Услуга: Само сместување

 
СОДРЖИНА:
Хотелот се состои од 15 пространи студија и апартмани распоредени на 3 ката, со соби на горниот кат со поглед на море. Има мала рецепција, лоби и брз интернет (бесплатно).
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ
 

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page