top of page

APART-HOTEL TAMI'S RESIDENCE (1) 4* - HANIOTI

ОПИС:

Овој шармантен апарт-хотел, изграден во 2020 година, има 11 студија и апартмани опремени со најсовремени удобности и внимателно избрани материјали. Зад хотелот, има голема градина со тревник за релаксација и безбедна детска игра. Јавниот паркинг се наоѓа во близина на самиот имот. Веднаш до хотелот е добро опремениот супермаркет „Бамбинис“, од другата страна е „Coffee & Smoothie Shop“, а на самиот плоштад е ресторанот „Capari“, еден од најпознатите во Ханиоти, кој нуди интернационална кујна. Растојанието до плажата е само 100-150 метри.

Услуга: Само сместување

 
СОДРЖИНА:
Собите нудат чувство и на удобност и на луксуз. Секој апартман има кујна со сите потребни апарати и прибор, големи кревети и простор за седење лесно претворен во софа за спиење, големи балкони со поглед на плоштадот и дворот.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ
 

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page