top of page

SUNRISE BEACH HOTEL 3* - SKALA RACHONI

ОПИС:

Хотел Sunrise Beach Скала Рахони се наоѓа веднаш на плажа, во традиционалното рибарско село Тасос - Скала Рахони. Автобуската станица е на 50 метри од хотелот, Скала Принос е на околу 4 километри, а пристаништето во Лименас е оддалечено 11 километри.

Оброци: во хотел RACHONI RESORT.

Дозволени се мали миленици, на барање.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, надворешен базен, ресторан, градина, складирање на багаж, клима, фитнес центар, билијард, пинг-понг, факс/фотокопирање, wifi интернет, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, балкон, клима, SAT-TV, фрижидер

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page