top of page

SUN BEACH PLATAMON 3* - PLATAMONAS

ОПИС:

Хотелот Sun Beach Platamon се наоѓа на околу 900 метри од центарот на туристички популарниот Платамон и има поглед на одлична, негувана песочна плажа која ја дели со Cronwell Hotel. Хотелот Sun Beach има само 90 соби, во кои може да се сместат најмногу четири лица. Пред хотелот Sun Beach има голем надворешен базен и летен ресторан, каде навечер има забава за гостите, грчки вечери и тематска програма. Лежалките и чадорите на плажа се бесплатни за гостите на хотелот, со задолжително консумирање храна или пијалоци.

Одличен семеен хотел со добар сооднос цена-квалитет на храна и услуга.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, сеф (доплата), лоби, лоби бар, услуга во соба, ресторан, таверна, отворен базен, детски базен, бар покрај базен, лежалки и чадори околу базенот, лежалки на плажа (задолжителна консумација на пијалоци), спортови на вода , wifi интернет , отворен паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, клима, сателитска ТВ, телефон, фрижидер, балкон .

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page