top of page

HOTEL STEFANIA 3* - ERATRINI, EVIA

ОПИС:

Хотел  STEFANIA  е на само 600 метри од пристаништето Амаринтос.

Тој нуди бесплатен Wi-Fi на своите јавни површини и бесплатен приватен паркинг за своите гости. Има и надворешен базен и сите хотелски соби имаат поглед на море. Хотелот се наоѓа веднаш до морето и нуди прекрасен поглед на заливот Евоикос. Гостите можат да уживаат во релаксирачки моменти на приватната и добро организирана плажа или да се забавуваат во барот на плажа.

Оброци: ALL INCLUSIVE (појадок, ручек и вечера, и неограничени локални пијалоци)

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, wifi интернет, лоби бар, ресторан, надворешен базен, лежалки и чадори покрај базен, лежалки и чадори на плажа на хотелот БЕСПЛАТНО, тенис, билијард, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, ТВ, клима, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page