top of page

HOTEL SOUSOURAS 3* - HANIOTI

ОПИС: 

HOTEL SOUSOURAS 3* се наоѓа во близина на главниот парк на Ханиоти, веднаш на плажа, во централниот дел на одморалиштето.Хотел Sousouras е првиот избор за семејства кои сакаат сместување на плажа, но сепак во центарот за ноќни прошетки. Хотелот Sousouras Hanioti се состои од главната зграда и голем број на згради во вид на бунгалови, со сместувачки единици кои можат да примат до пет лица.

Доплата за клима е 7 € на ден.

Доплата за лежалки и чадори на плажа е 8 € на ден (две лежалки и чадор).

Оброци: појадок - шведска маса.

 
СОДРЖИНА: 

Рецепција, ресторан, бар, бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, детски забавен парк, кафе бар, надворешен базен, лежалки и чадори покрај базен, снек бар, лежалки и чадори на плажа (доплата), вода спорт, ТВ соба, видео игри, паркинг за приватни автомобили (доплата за изнајмување автомобили и автобуси)
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА: 

Бања, фен, клима, телефон, сателитска ТВ, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page