top of page

ROYAL PARADISE BEACH RESORT 5* - POTOS

ОПИС:

Royal Paradise Beach Resort and Spa е луксузен хотел од највисоката категорија, сместен на морскиот брег, на плажата „Paradiso Beach“ наградена со сино знаме. Овој хотел е оддалечен околу 2500 метри од живиот и секогаш баран Потос, каде што можете да ги најдете сите потребни туристички капацитети за вашиот одмор. Хотелот Royal Paradise Beach има само 77 вкусно и луксузно опремени соби во кои може да се сместат максимум четири лица, а поголем апартман може да прими поголеми семејства до пет члена. Дефинитивно еден од најбараните хотели во Тасос, меѓу патниците кои знаат како да ја ценат квалитетната услуга и грижата за клиентите.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, ресторан, a la carte ресторан, 2 барови, детски базен, Wi-Fi интернет во лобито, сауна, фитнес центар, спа и велнес центар, масажа, детско игралиште, пинг-понг, џакузи, турска/парна бања, внатрешен базен , надворешен базен, продавница за накит, паркинг, лифт, сеф, услуга во соба, конференциска сала, перална, хемиско чистење, пеглање, апартман за меден месец, продавница за подароци, изнајмување автомобили, турнеја, факс/фотокопирање, консиерж услуга, мени со специјална диета (на барање), паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, сателитска ТВ, телефон, wifi, фрижидер, сеф, балкон .

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page