top of page

ROYAL HOTEL & SUITES 4* - POLICHRONO

ОПИС:
Хотел Ројал Полихроно е популарен хотел лоциран во одморалиштето Полихроно, на околу 300 метри од песочната плажа на местото. Хотелскиот комплекс Ројал Полихроно се состои од пет згради и има вкупно 71 соба, од типот студио и апартман. Самиот центар на Полихроно, со продавници и ресторани, е оддалечен околу 200 метри од оваа зграда. Доплата за греење на приватни базени 100 € на ден.

Промена на крпи и постелнина на секои 3 дена.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (грчки појадок)

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, сеф (доплата), 2 надворешни базени, чадори и лежалки покрај базен, бар покрај базен, детско игралиште, ресторан, wifi интернет, мини голф
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, SAT-TV, опремена мини-кујна, фрижидер, балкон со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page