top of page

ROUDA BAY BEACH 3* - LEFKADA

ОПИС:
Rouda Bay Beach Poros Lefkada е семеен хотел од тип на апартмани, со одлична услуга и гостопримлив персонал. Се наоѓа на прекрасната плажа Порос, на 15 километри од Нидри и 32 километри од главниот град Лефкада. Хотелот е изграден во форма на амфитеатар, со шарена градина и е спој на модерното и традиционалното. Хотелот е целосно реновиран во 2008 година.

Оброци: појадок во ресторан - послужен (континентално). 

 
СОДРЖИНА:
Двор, кафе бар, мини маркет, продавница за сувенири, рецепција, сеф (се доплаќа), ресторан, wifi интернет
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, опремена мини-кујна, фрижидер, клима, сеф, телефон, SAT-TV, балкон
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page