top of page

HOTEL REGINA MARE 3* - PARALIA

ОПИС:

Хотелот Regina Mare Paralia се наоѓа во самиот центар на Паралија, на само 10 метри од плажата и главниот градски плоштад, со препознатливата црква Ιερός Ναός Αγιας Φωτεινής. Хотелот Регина Маре е целосно реновиран во 2019 година, има 38 уредни и чисти соби, повеќето со поглед на улицата, црквата и плоштадот. Од 2021 година хотелот располага и со обезбеден паркинг простор за своите гости чие користење се наплаќа (задолжителна најава).

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, интернет биро (доплата), лифт, лоби бар, rent a car, ресторан, услуга во соба, сеф, паркинг (со најава, доплата)

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, клима, сателитска ТВ, телефон, мини фрижидер, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page