top of page

RANIA STUDIOS 2* - LEFKADA

ОПИС:
Villa Rania Studios Agios Ioannis се наоѓа во мирна област на Агиос Јоанис, веднаш до бараниот апартмански хотел Villagio Maistro, на само 2 километри од главниот град на островот, Лефкас. Ветровитата плажа на Агиос Јоанис е 1500 метри. Во својата структура зградата има приземни студија и апартмани, во кои можат да се сместат најмногу шест лица. Вила Ренија им ја препорачуваме на гостите кои сакаат да се наоѓаат во близина на главниот град, но доволно блиску до прекрасните плажи на западниот брег на Лефкада.

 
СОДРЖИНА:
Двор, надворешен базен, чадори и лежалки покрај базен, скара, wifi интернет, паркинг
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, опремена мини-кујна, фрижидер, фрижидер, клима, ТВ, тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page