top of page

HOTEL RALITSA 3* - LIMENARIA

ОПИС: 

Хотел RALITSA 3* -  Лименарија се наоѓа веднаш на плажа и нуди комфорни соби со прекрасен поглед на заливот во Лименарија. Аеродромот е оддалечен околу 100 километри.

Оброци: Ноќевање со појадок.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, ресторан, бар, wifi интернет

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фрижидер, ТВ, клима, сеф, телефон, wifi интернет, балкон .

ЛОКАЦИЈА: 

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page