top of page

RACHONI BAY 3* - SKALA RACHONI

ОПИС:
Hotel Rahoni Resort Скала Рахони е модерен хотелски комплекс составен од три згради, опкружен со зеленило, сместен на сопствена негувана песочна плажа. Hotel Rahoni Resort Скала Рахони се наоѓа во традиционалното село Скала Рахони, на 10 минути возење од главниот град и пристаништето Лименас.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Ресторан, надворешен базен, бар покрај базен, ТВ соба, wifi интернет
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, сателитска ТВ, телефон, сеф, балкон со седење

 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page