top of page

POTIDEA PALACE 4* - NEA POTIDEA

ОПИС:

Хотел Potidea Palace - Неа Потидеа е новоизграден луксузен хотел, лоциран на сопствена негувана песочна плажа, изграден на таков начин што на своите гости им гарантира целосна дискреција и фантастична услуга Ultra All inclusive. Oвој хотел по концепт и услуга надминува многу хотели со 5* од нашата понуда. Препорака од агенцијата.

Оброци: шведска маса. (Ultra All inclusive).

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, лоби бар, бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, диско, соба за игри, продавница за накит, конференциска сала, лоби бар, мини маркет, надворешен базен, отворено кино, рецепција, изнајмување автомобили, ресторан, салон за убавина, перална услуга, спортови на вода, чадори и лежалки на плажа, чадори и лежалки покрај базен, отворени тениски игралишта, паркинг.

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Фен, клима, бања, мини-бар, сеф, телефон, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page