top of page
possidi.jpg

POSSIDI HOLIDAYS RESORT 5* - Possidi

ОПИС:
Hotel Possidi Holidays Resort 5* - Посиди се наоѓа веднаш на плажа, опкружен со борова шума и маслинови дрвја, недалеку од центарот на Посиди. Идеален е за оние кои бараат одмор во прекрасна природа, мирна атмосфера со висококвалитетна услуга. Хотелот се состои од главната зграда и осум помали бунгалови со дванаесет сместувачки единици.

Чадорите и лежалките на плажа се наплаќаат.

Крпи за плажа со депозит.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (All Inclusive Light).

 
СОДРЖИНА:
Детски базен, детски забавен парк, фризерски салон, конференциска сала, масажа, мини маркет, национален ресторан, отворен базен, пијано бар, rent a car, ресторан, сауна, снек бар на плажа, спа и велнес центар, спортови на вода, тенис отворени терени, теретана
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Балкон, фен, интернет конекција, клима, бања, мини-бар, радио, сеф, телефон, САТ-ТВ
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

bottom of page