top of page

POSSIDI HOLIDAYS RESORT 5 - POSSIDI

ОПИС:
Hotel Possidi Holidays Resort 5* - Посиди се наоѓа веднаш на плажа, опкружен со борова шума и маслинови дрвја, недалеку од центарот на Посиди. Идеален е за оние кои бараат одмор во прекрасна природа, мирна атмосфера со висококвалитетна услуга. Хотелот се состои од главната зграда и осум помали бунгалови со дванаесет сместувачки единици.

Чадорите и лежалките на плажа се наплаќаат.

Крпи за плажа со депозит.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (All Inclusive Light).

 
СОДРЖИНА:
Детски базен, детски забавен парк, фризерски салон, конференциска сала, масажа, мини маркет, национален ресторан, отворен базен, пијано бар, rent a car, ресторан, сауна, снек бар на плажа, спа и велнес центар, спортови на вода, тенис отворени терени, теретана
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Балкон, фен, интернет конекција, клима, бања, мини-бар, радио, сеф, телефон, САТ-ТВ
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page