top of page

POSEIDON PALACE 4* - LEPTOKARIA

ОПИС:
Хотел Poseidon Palace Лептокарија е многу луксузен хотел кој се наоѓа веднаш на плажа, во непосредна близина на популарното одморалиште Лептокарија. Хотелот има четири плус ѕвезди, што и го заслужува. Услугата и понудата на хотелот Poseidon Palace се на завидно ниво, а ние го препорачуваме како агенција. Многу е популарен кај семејствата кои имаат деца под 14 години и сакаат квалитетен All Inclusive концепт во близина на Солун.

Доплата за комплет за плажа (лежалки и чадор) 6 € на ден.

Оброци: појадок, ручек и вечера (Ultra All Inclusive).

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, бар на плажа, бар покрај базен, детски базен, детски забавен парк, диско, соба за игри, интернет конекција, продавница за накит, конференциска сала, мини маркет, мини голф, национален ресторан, отворен базен, паркинг, изнајмување автомобили, ресторан, услуга за перална, спортови на вода, отворени тениски игралишта, теретана.
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, Wi-Fi интернет, клима, мини-бар, сеф, телефон, SAT-TV, тераса со седење.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page