top of page

PORTO RIO 4* - PATRA, PELOPONNESE

ОПИС: 

Хотелот PORTO RIO - Патра се наоѓа на плажата Рио, предградие на Патра, од чиј центар хотелот е оддалечен околу осум километри, а е поврзан со директна линија на метро-воз. Хотелот е пристоен, категоризиран како четири ѕвезди. Услугата во хотелот е добра, храната е разновидна и има забава за гостите. Плажата пред хотелот е песочна со камчиња, уредена, со лесен влез во вода. Хотелот првично не бил дизајниран да биде домаќин на семејства на одмор, туку семинари, но цената и положбата на хотелот придонесуваат за зголемување на бројот на семејства. Анекс зградата се наоѓа на 80 метри од хотелот.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (ALL INCLUSIVE).

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, сеф, ресторан, лоби бар, wifi интернет, казино, спа, двор, лежалки и чадори околу базенот, базен, детски базен, бар покрај базен, плажа, лежалки и чадори на плажа, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, клима, ТВ, телефон, мини фрижидер, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page