top of page

PORTES LITHOS LUXURY 5* - NEA POTIDEA

ОПИС:

HOTEL PORTES LITHOS - Неа Потидеа е нов, луксузен хотел лоциран на прекрасна песочна плажа, на околу 2 километри од центарот на Неа Потидеа и на околу 4 километри од одморалиштето Неа Муданија.. Хотелот им го препорачуваме на семејства кои бараат квалитетен одмор, недалеку од Солун. Услугата е полупансион или ultra all inclusive.

Хотелот е изграден во 2019 година. Дозволени се мали миленици, на барање.

Оброци: Полупансион или ultra all inclusive.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, wifi интернет, услуга во соба, лифт, градина, бар, главен ресторан, a la carte ресторан, отворен базен, детски базен, бар покрај базен, лежалки и чадори покрај базен (со доплата), лежалки и чадори на плажа ( со доплата) ), крпи за плажа (се доплаќа), бар на плажа, забава, детско игралиште, мини клуб, спортови на вода, тениско игралиште, одбојка, тенис на маса, пикадо, теретана, СПА центар (сауна, масажа, турска бања ) , продавница, салон за убавина (козметички третмани за лице и тело), ​​фризер, конференциска сала, мини маркет, изнајмување велосипеди, библиотека, банкомат, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, бањарка, папучи, клима, мини бар, апарат за чај и кафе, софа, LCD телевизор, телефон, сеф, тераса или балкон со седење

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page