top of page

PORTES BEACH 4* - NEA POTIDEA

ОПИС:

Хотел Portes Beach 4* - Неа Потидеа е луксузен хотел со четири ѕвезди, сместен на прекрасна песочна плажа со камчиња, малку надвор од градот Неа Потидеа. Hotel Portes Beach е квалитетен хотел, изграден во медитерански стил, кој најмногу потсетува на шпанскиот стил на градба, со голем број на сводови и уредени зелени површини помеѓу зградите. Хотелот им го препорачуваме на семејствата кои бараат квалитетен ALL INCLUSIVE одмор, недалеку од Солун. Хотелските соби се целосно реновирани во 2016 година.

Оброци: појадок, вечера - шведска маса.  / појадок, ручек, вечера - шведска маса (all inclusive)

СОДРЖИНА:

Бар, бар покрај базен, детски базен, детски забавен парк, диско, фитнес сала, кафе бар, конференциска сала, мини маркет, отворен базен, паркинг, рецепција, ресторан, сауна, спортови на вода, чадори и лежалки покрај базен, тениски терени на отворено , игралиште за одбојка, теретана, ТВ соба

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, SAT-TV, мини-бар, сеф (доплата), телефон, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page