top of page
R (3).jpg

HOTEL PORFI BEACH 3+ - NIKITI* - NIKITI

ОПИС:На полуостровот Ситонија, 4 км од градот Никити, 3 км од градот Метаморфози, 23 км од Неос Мармарас, 98 км од аеродромот во Солун, песок-чакал.

 

СОДРЖИНИ: 24-часовна рецепција, A la Carte ресторан, Соба за багаж, Wi-Fi интернет на јавните површини на хотелот, перална, мини маркет, бесплатен паркинг, сеф на рецепција со доплата, бар покрај базен, скара, таверна. Спорт и забава: тениско игралиште, одбојка на плажа, педалинки, пинг-понг, билијард, спортови на вода. Надворешен базен, лежалки и чадори покрај базен бесплатно.

 

УСЛУГА: Ноќевање со појадок-појадок. Полупансион - појадок и вечера.

 

СОБИ: Секоја соба располага со: клима, фрижидер, SAT TV (руски канали), 26/32'' LED TV, телефон, бања (када), фен, балкон/тераса. Хотелот располага со вкупно 87 соби

Вид на дополнителен кревет - софа/фотелја/кревет на преклоп.

 

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ : Лежалки и чадори на плажа со доплата, изнајмување пешкир за плажа со депозит.

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page