top of page

PLATON BEACH 2* - OLYMPIC BEACH

ОПИС:

Хотел Platon Beach Olympic Beach се наоѓа на шеталиштето на Олимпик Бич, преку улицата од негуваната песочна плажа на популарното одморалиште, на неколку километри од административниот центар на регионот Катерини и на околу 70 километри од Солун. Хотел Платон Бич има сопствен бар на плажа, како и елегантно уредено кафуле на главното шеталиште. Има и помал базен, а достапни се и стандардни соби во кои може да се сместат до четири лица. Препорака за економски полупансион за семејства со две деца. 

Оброци: појадок и вечера - шведска маса. 

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, кафе бар, бар на плажа, мал внатрешен базен, ресторан

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, фрижидер, SAT-TV, wifi интернет, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page