PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4*

Локација: 350м од жичарницата

По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости.

Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско.

Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче.

СПА Центар: внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина

www.hotelperunbansko.com

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean