top of page

PAVLINA BEACH 4* - PELOPONNESE

ОПИС:

Хотел Pavlina Beach Niforeika се наоѓа во популарното туристичко место Нифореика, блиску до песочната плажа. Хотел Павлина се наоѓа на голема приватна површина, претежно под сенката на дрвјата и на зелена површина. Тој е многу баран меѓу семејствата кои сакаат да го посетат Пелопонез и да бидат блиску до поголемиот град Патра. Има базени, продавници, детски игралишта, спортски терени, анимација. Одличен избор и препорака на агенцијата, особено услугата All Inclusive.

Оброци: шведска маса All Inclusive.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, ресторан, лоби бар, wifi интернет, надворешен базен

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, клима, ТВ, телефон, мини фрижидер, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page