top of page

HOTEL PALMARIVA 4* - ERETRIA, EVIA

ОПИС: Palmariva Beach Hotel Evia е ALL INCLUSIVE хотел лоциран на сопствена добро уредена плажа, недалеку од градот Еретриа, на островот Евија. Од аеродромот во Атина е на помалку од 90 километри, па еднодневната обиколка на Атина е една од интересните екскурзии кои можете да ги доживеете за време на престојот во Евија. Располага со 274 соби, во кои можат да бидат сместени до четири лица. Хотел Palmariva Beac е делумно реновиран во 2016 година, кога беа реновирани собите во главната зграда, ресторанот и јавните површини на хотелот. Хотелот нуди врвна услуга и анимација на своите гости, особено на најмладите. Собите сместени во бунгалов/анекс зградите на хотелот не се реновирани, поради што се по промотивна цена.. Детски клубови, детски базени, детски игралишта и професионални аниматори ќе се погрижат вашиот семеен одмор да помине како безгрижно што е можно.

Оброци: појадок, ручек, вечера - шведска маса. (All Inclusive)

 

СОДРЖИНА: рецепција, сефови, 2 барови, кафуле, ресторан (дрес код), продавница, конференциска сала, отворен олимписки базен, детски базен, лежалки и чадори околу базенот, анимација за деца, детски клуб (2 возрасни групи), игралиште за деца, диско, услуги за чување деца, спортски терени: кошарка, мини голф, одбојка, одбојка на плажа, пинг понг, тенис, бар на плажа, лежалки и чадори на плажа, фитнес центар, фитнес, wifi интернет, капела, паркинг

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА: бања, фен, клима, сателитска ТВ, радио, телефон, мал фрижидер, балкон

ЛОКАЦИЈА: GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page