top of page
66865e83f93bfcf7a3c6c9af1ab39339.jpg

OLYMPIC STAR BEACH 4* - NEI PORI 

ОПИС:   Хотелот Olympic Star Beach Неи Пори се наоѓа во делот на Неи Пори кој е поблиску до Платамон, а хотелот се наоѓа на самата песочна плажа. Хотелот Olympic Star се наоѓа на шеталиштето, свртен кон прекрасната песочна плажа и отворено море, гарантирајќи им на гостите пријатен одмор во Неи Пори, кој е секогаш популарен за семејствата. Во непосредна близина на хотелот се наоѓаат голем број таверни, кафулиња, продавници и игралишта за деца. Можно е паркирање позади хотелот, на голем јавен паркинг. Од собите на приземјето до плажата нема скали, а хотелот има и соби прилагодени за движење на лицата со посебни потреби.

 

Оброци: појадок и вечера - шведска маса. Дозволени се мали миленици, на барање.

 

СОДРЖИНА: рецепција, wifi интернет, бар, бар на плажа, детски забавен парк, ресторан, игралиште за одбојка, паркинг

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА: бања, фен, фрижидер, интернет конекција, клима, сеф, SAT-TV, балкон.

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page