top of page

OLYMPION SUNSET 5* - FOURKA

ОПИС:
Olympion Sunset Resort Fourka, како што многумина го нарекуваат рајски хотел, сосема нов, се наоѓа во помалку познатото одморалиште Фурка, на западната страна на полуостровот Касандра и на сопствената плажа со лежалки и чадори.

Дозволени се мали миленици, на барање.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Аперитив бар, детски базен, отворено џакузи, интернет конекција, конференциска сала, отворен базен, рецепција, a la carte ресторан, спа и велнес центар
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, фрижидер, клима, сеф, телефон, SAT-TV, Wi-Fi интернет (доплата), тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page