top of page

OLYMPIAN BAY RESORT 4* - LEPTOKARIA

ОПИС:
Olympian Bay Grand Resort Лептокарија е хотел базиран на концептот и услугата Ultra All Inclusive, а на своите гости им нуди комплетна услуга за одмор, недалеку од Солун. Реновиран е во 2019 година, оттогаш стана еден од најбараните хотели во регионот со услуга All Inclusive. Градот Лептокарија се наоѓа на околу километар од овој хотелски комплекс. За сместување на гостите се достапни бунгалови и соби во кои може да се сместат до четири лица.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (All Inclusive)

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, бар, бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, интернационален ресторан, a la carte грчка таверна, снек бар, трговски центар, конференциска сала, лоби бар, мини голф, отворен базен, рецепција, a la carte ресторан , маса тенис, отворени тениски игралишта, одбојка, затворен базен, Wi-Fi интернет, паркинг
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, мини бар (се доплаќа), телефон, сеф, сателитска ТВ, Wi-Fi (доплата), тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page