top of page

HOTEL NAIAS 3* - HANIOTI

ОПИС:

Хотел NAIAS 3*- Ханиоти е семеен хотел кој се наоѓа веднаш на плажата на одморалиштето Ханиоти, целосно опкружен со зеленило. Хотелот се наоѓа во малку поексклузивна област, свртена кон прекрасната плажа и на само 400 метри од централниот плоштад на Ханиоти, со плато за вечерното дружење на туристите.

Хотел Наиас Ханиоти е популарен хотел, кој релативно брзо се распродава, особено на почетокот на годината, додека траат попустите за предвремени плаќања.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса. 

СОДРЖИНА: рецепција, бар покрај базен, детски базен, отворен базен, лежалки и чадори околу надворешните базени, ресторан, a la carte ресторан, снек бар

СОДРЖИНА НА СОБАТА: бања, фен, опремена мини-кујна, клима, сеф (доплата), ТВ, wifi , балкон/тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page