top of page

MIRAGGIO THERMAL & SPA 5* - PALIOURI

ОПИС:

Hotel Miraggio Thermal & Spa Resort 5* е новоизграден луксузен хотел од највисока категорија, сместен на прекрасна песочна плажа, недалеку од секогаш популарниот Пефкохори (15 км), во близина на селото Паљури.

Од аеродромот во Солун е на 100 километри. Го препорачуваме Miraggio Thermal Spa Resort на патниците со префинет вкус за квалитет и стил, кои го очекуваат само најдоброто од услугата. Во склоп на хотелот се наоѓа и термалниот спа центар „Мираџо“.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, телефон, SAT-TV, клима, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page