top of page

MESSONGHI BEACH HOTEL 4* - MORAITIKA

ОПИС:

Хотел Messonghi Beach Moraitika се наоѓа помеѓу одморалиштата Мораитика и Месонги, на сопствена плажа, 22 километри од градот Крф и околу 20 километри од аеродромот. Хотелот во чекори се спушта кон плажата, опкружен е со зелени површини и се состои од неколку згради.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, wifi интернет, градина, два ресторани, три надворешни базени, мал аква парк, лежалки и чадори покрај базен, барови покрај базен, бар на плажа, спортови на вода, ноќен клуб, продавница, бутик, детско игралиште, паркинг.

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, фрижидер, клима, LCD-SAT-TV, сеф (доплата), тераса со седење.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page