top of page

HOTEL MENDI 4* - KALANDRA

ОПИС:

Хотел Mendi - Kalandra  е семеен хотел кој гледа на сопствената негувана плажа со песок и камчиња, граничи со бујно зеленило. Хотелот Менди се наоѓа помеѓу градовите Посиди и Неа Скиони. Хотелот им се препорачува на сите туристи, а можеби е најдобар за семејства со деца, на кои приоритет им е удобен и мирен одмор. 

 

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, ресторан, бар, бар покрај базен, детски базен, соба за игри, конференциска сала, лоби бар, мини маркет, мини голф, надворешен базен, лежалки и чадори околу базенот, продавница за сувенири, изнајмување автомобили, спа и велнес центар, спорт на вода, пинг-понг, отворени тениски игралишта, игралиште за мали спортови, игралиште за одбојка, теретана, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Фен, клима*, бања, мини-бар, телефон, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page