top of page

MEDITERRANEAN PRINCESS 4* - PARALIA

ОПИС:

Хотелот Mediterranean Princess Paralia е изграден во 2008 година, се наоѓа на околу 400 метри од центарот на Паралија и на околу 80 метри од песочната плажа. Хотелот се наоѓа во многу мирна средина, надвор од Паралија, на пат кон популарната Олимписка плажа. На плажата пред хотелот има и хотелски бар на плажа со лежалки и чадори, чие користење е бесплатно за гостите на хотелот. Хотелот прифаќа само лица над 16 години.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Бар на плажа, бар покрај базен, детски базен, детски забавен парк, интернет конекција, конференциска сала, лоби бар, мини маркет, надворешен базен, паркинг, рецепција, a la carte ресторан, сауна, теретана, турска бања, чадори и лежалки околу базенот , чадори и лежалки на плажа, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, интернет конекција, клима, мини-бар, сеф, телефон, САТ-ТВ, балкон со седење

ЛОКАЦИЈА: 

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page