top of page

MEDITERRANEAN RESORT 4* - PARALIA

ОПИС:

Хотел Mediterranean Resort Paralia се наоѓа во одморалиштето Паралија, на околу 250 метри од центарот и црквата, а на околу 80 метри од плажата. Mediterranean Resort Paralia неодамна беше целосно реновиран, а на своите гости им нуди можност за сместување во трокреветни соби. На располагање се отворен и затворен базен, сауна.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Билијард, џакузи, фитнес сала, кафе бар, лифт, надворешен базен, рецепција, ресторан, сауна, сеф (доплата), снек бар, пинг-понг, внатрешен базен, лежалки и чадори околу базенот, лежалки и чадори на плажа , wifi интернет

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Фен, клима, бања, мини-бар, радио, телефон, САТ-ТВ, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page