top of page

MARANTON BEACH HOTEL 4* - KINIRA

ОПИС:

Хотелот Maranton Beach Тасос се наоѓа на влезот во селото Кинира на островот Тасос, на мала приватна хотелска плажа. Во близина на хотелот се наоѓаат уште две познати плажи, Dolphin Beach (1km) и Paradise Beach (3km), најблискиот мал пазар е на 1200 метри. Економските соби се наоѓаат на приземје, немаат поглед на море, а се некои 40 цм под нивото на дворот, се спуштате неколку скалила во ходникот. Предноста на еко собите е свежината и свежината што ги дава оваа позиција, квалитетот на опремата на собите е ист како и стандардните. Супериорните соби се неодамна реновирани. Сите соби се звучно изолирани. Хотелот е реновиран во 2013 година, а од сезона 2021 услугата во хотелот е all inclusive.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (ALL INCLUSIVE ) .

Дозволени се мали миленици, на барање.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, ресторан, услуга во соба, надворешен базен, детски базен, бар покрај базен, ТВ соба, лоби бар, фитнес, сауна, wifi интернет (слаб), паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, козметика, телевизор, телефон, сеф, мини бар, клима уред

ЛОКАЦИЈА: 

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page