top of page

LITUS OLIVA 3* - PEFKOHORI

ОПИС:

Скромна оаза во центарот на Пефкохори, Литус Олива е објект со 3 ѕвезди, кој се наоѓа на околу 300 метри од плажата.
Овој хотел нуди добро уредени соби, голем базен со бар покрај базен, кафуле и ресторан со оброци на шведска маса. Аеродромот во Солун е на оддалеченост од 100 километри, додека центарот на Пефкохори е на неколку чекори.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, wifi интернет, ресторан, надворешен базен со лежалки и чадори околу базенот, бар покрај базен, уреден двор
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, фрижидер, клима, ТВ, тераса со седење.
 
ЛОКАЦИЈА:
GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page