top of page

LITOHORO OLYMPUS RESORT 4* - LITOHORO

ОПИС:
HOTEL LITOHORO OLYMPUS RESORT VILLAS & SPA 4* - Литохоро се наоѓа во Плака Литохоро, веднаш на плажата на местото. Тоа е само 2 километри од првиот поголем град Литохора и околу 20 од административниот и трговскиот центар на целиот регион Катерини. Со право може да се нарече луксузен бутик хотел, а изграден е во 2010 година на една од најчистите плажи во олимпискиот регион.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Бар на плажа, бар покрај базен, фитнес сала, кафе бар, масажа, ресторан, перална, спа и велнес центар
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, бањарка, фен, интернет конекција, клима, мини-бар, сеф, телефон, SAT-TV
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page