top of page

ОПИС:
Hotel Lesse 4* - Ханиоти е целосно подреден на семејните одмори и е прв избор на семејства чии приоритети се квалитетот и удобноста, во мирна средина, но недалеку од центарот на одморалиштето и сите потребни содржини. Некои од собите во овој семеен хотел имаат мини кујни, кои се погодни за подгревање и лесно подготвување храна. Хотелот Лесе се наоѓа на приватен имот богат со зеленило, а од хотелот до плажата и првиот бар на плажа (Молос), тој е 250 метри и се стигнува по многу лесен удолница.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, менувачница, бар, бар покрај базен, хидромасажа, соба за игри, кафе бар, ресторан, конференциска сала, надворешен базен, чадори и лежалки покрај базен, тераса за сонце, паркинг (доплата)
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, опремена мини-кујна (апартман), клима уред, бања, мини-бар, сеф (доплата), сателитска ТВ, Wi-Fi интернет (доплата), тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

HOTEL LESSE 4* - HANIOTI

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page