top of page

ОПИС:  

Хотел LAGOMANDRA SPA се наоѓа на околу 200 метри од популарната плажа Лагомандра, која со неа е поврзана со пешачки мост, а нема пат за преминување. Плажата е една од попознатите во регионот, песочна, со природна сенка и доволен број ресторани, барови на плажа и кафулиња за пријатен семеен одмор. Секогаш бараниот Неос Мармарас е на неколку километри од хотелскиот комплекс. Гостите на хотелот можат да ги користат капацитетите на целиот комплекс, односно хотелот Лагомандра Бич, кој се наоѓа веднаш до плажата Лагомандра. Лежалките и чадорите на плажа се доплаќаат според актуелниот ценовник на сезоната.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса. (се ВКЛУЧЕНО).

 

СОДРЖИНА:

Бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, детски забавен парк, лоби бар, Wi-Fi интернет во фоајето, национален ресторан, надворешен базен, паркинг, рецепција, ресторан, услуга за перење, снек бар, пинг-понг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, сеф, мини-бар, телефон, сателитска ТВ, тераса со седење

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

LAGOMANDRA SPA 4* - N.MARMARAS

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page