top of page

LAGOMANDRA BEACH 4* - N.MARMARAS

ОПИС:  

Хотел ЛAGOMANDRA BEACH се наоѓа на плажата Лагомандра, на неколку километри од модерниот и секогаш жив Неос Мармарас. Хотелот е составен дел на комплекс составен од два хотели, поврзани со пешачки мост. Гостите можат да ги користат капацитетите на целиот комплекс. Хотелот го препорачуваме на семејства со мали деца, пред се поради близината на квалитетна песочна плажа со природна сенка, но и поради совршената хигиена и услуга во хотелот Лагомандра.

УСЛУГА: Полупансион.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, детски забавен парк, интернет, лоби бар, национален ресторан, отворен базен, ресторан, перална, снек бар, спортови на вода, пинг-понг, чадори и лежалки на плажа (доплата на лице место од 6€ на ден), ТВ соба, паркинг

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Фен, клима, бања, сеф, мини-бар, телефон, тераса, САТ-ТВ

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page