top of page
KASTRO MAISTRO.jpg

KASTRO MAISTRO 3* - AG. IOANNIS , LEFKADA

ОПИС: Kastro Maistro Lefkada се наоѓа на околу 300 метри од хотелот Villagio Maistro, на 600 метри од ветровитата плажа на Агиос Јоанис и на околу 2 километри од центарот на главниот град Лефкада. Собите се чистат секојдневно, додека крпите и постелнината се менуваат два пати неделно. Сместувањето го препорачуваме првенствено на парови и патници кои сакаат поинтимен одмор од бараниот Villagio Maistro. Хотелот делумно се реновира и освежува секоја година. Препорака од агенцијата.

Оброци: појадок - шведска маса. Дозволени се мали миленици, на барање.

 

СОДРЖИНА: рецепција, базен, лежалки и чадори околу базенот, бар покрај базен, снек бар, wifi хотспот, сала за појадок, SV тераса, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА: бања, фен, клима, добро опремена мини-кујна, фрижидер, SAT-TV, греење, wifi интернет, посебна тераса со седење

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page