top of page

KASSANDRA MARE 4* - NEA POTIDEA

Хотелот Касандра Маре Неа Потидеа се наоѓа на добро уредената плажа Неа Потидеа, на неколку километри од центарот на ова популарно одморалиште. Целосно заштитен со борова шума, на своите гости им гарантира мирен одмор за време на нивниот престој во хотелот. 

Оброци: појадок и вечера - шведска маса. 

Дозволени се мали миленици, на барање.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, менувачница, лоби бар, бар на плажа, детски забавен парк, конференциска сала, ординација, мини маркет, внатрешен базен, надворешен базен, лежалки и чадори околу базенот, продавница за сувенири, ресторан , a la carte ресторан, сауна, џакузи, игралиште за одбојка, теретана, турска бања, ТВ соба, wifi интернет, паркинг
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, мини-бар, телефон, САТ-ТВ, тераса со седење.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

 

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page