top of page

ОПИС:

Хотел Ilio Mare Seaside Resort Skala Prinou е еден од најлуксузните хотели на Тасос со сопствена плажа и многу богата содржина. Хотелот се наоѓа веднаш на плажата во Скала Принос - мало гратче западно од Лименас. Хотелот кој низ годините беше многу баран меѓу домашните туристи, цената ја оправдува со одличната услуга, а популарноста дефинитивно може да се припише на прекрасната песочна плажа на која се наоѓа.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Бар на плажа, бар покрај базен, џакузи, лоби бар, надворешен базен, паркинг, рецепција, ресторан, спортови на вода, спортски клуб на плажа, отворени тениски игралишта, одбојкарско игралиште, теретана, WiFi интернет

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, поглед на градина, поглед на море, радио, сеф, телефон, тераса, сателитска ТВ, мини бар (доплата)

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

ILIO MARE SEASIDE RESORT 5* - S.PRINOU

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page