hotel-orpheus-9.jpg

HOTEL ORPHEUS 4* - Pamporovo

Локација: Се наоѓа на 200м од ски лифтот што води до врвот Снежанка и 300м од центарот на Пампорово.

Содржини: Рецепција, лоби бар, ресторан, спа центар со базен, џакузи, сауна, масажа, фитнес сала, трговски центар, анимација за деца, паркинг (бесплатен), гаража (со доплата). На рецепцијата има сефови, складирање за скии и бесплатен WIFI низ хотелот.

Сместување: Хотелот има 260 соби, од кои 110 двокреветни соби, 50 трокреветни соби, 100 апартмани со една или две спални соби.Сите соби се многу пространи, модерно опремени: ТВ, мини бар, бања, фен.

Hotel Orpheus 4* - PAMPOROVO

ORPHEUS PAMPOROVO.png
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1