164566429.jpg

HOTEL ORLOVETZ 5* - Pamporovo

Локација: Се наоѓа на околу 350 метри од центарот на Пампорово и на околу 1200 метри од станицата за ски-лифтови.

Содржини: Рецепција, ресторан, а-ла-карте ресторан, лоби бар, панорамски бар, менувачница, Wi-Fi интернет, паркинг (додека не се наполни местото), гаража (дополнително), трансфер до ски лифт (според распоредот на хотелот), ноќен клуб, куглана, ски депо, базен, сауна, парна бања, просторија за релаксација, фитнес.

Сместување: Хотелот има 105 комфорни соби. Сите соби се модерно опремени и располагаат со: соодветен број кревети, софа или фотелја, ТВ, телефон, мини-бар, сеф, Wi-Fi интернет, бања со када или туш, фен за коса, балкон.

Hotel Orlovetz 5* - PAMPOROVO

ORLOVETZ PAMPOROVO.png
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1