top of page

HANIOTI MELATHRON 4* - HANIOTI

ОПИС:

HANIOTI MELATHRON се наоѓа во центарот на одморалиштето Ханиоти, на околу 80 метри од плажата. Хотелот e делумно реновиран во 2015 година, кога се изградени нов ресторан, базен и рецепција. . Во близина на хотелот има мини-маркет и продавници.

Оброци: Појадок - шведска маса.

 
СОДРЖИНА
:

Рецепција, ресторан, снек бар, бар покрај базен, факс/фотокопирање, клима уред, лоби, лифт, складирање на багаж, градина, сеф (доплата), паркинг, услуга во соба (доплата), услуга за перење (доплата), лекар (на барање, се доплаќа), надворешен базен, детски базен, чадори и лежалки покрај базен, ТВ соба, wifi интернет
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА: 

Бања, фен, клима, ТВ, wifi интернет, фрижидер, балкон

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page